Kniha návštěv

Jméno:
E-Mail:
URL:
Opiš kód:
Komentář:

zápisy: 88, stran: 10

| další >

Datum: 11. 2. 2015
Jméno: Ján Porada
E-Mail: kapela@liwid.cz
Komentář: Dobrý den pane Trejbale, dnes se mi od Vás vrátil email jako nedoručitelný. Je možnost napsat jinam.

děkuji Jenda

Datum: 28. 2. 2013
Jméno: kur
E-Mail: petula28@seznam.cz
Komentář: Nejde o to kdo vyhral ale spise o to ze nikdo nevi jak vyhral jen rikam to ze vsechny souteze jsou stejne a rozhodne nevyhravaji ti co by si to zaskouzil treba za to jak dlouho to delaji a co tomu obetovali

Datum: 27. 2. 2013
Jméno: k.eight.a
URL: http://www.last.fm/user/peliculiar
Komentář: Příspěvku níže se lze jen smát. Zhrzelý člen kapely, která nepostoupila do finále.
Docela by mě zajímalo, které kapely mají užší vazby na lidi v porotě či patrony (kteří mimochodem nemají žádné slovo ve výběru a vůbec výsledcích soutěže) ... ?
S tím vkusem je to těžké... Když vezmeme v potaz že finalisté jsou průnikem nějakých 6ti lidí se značně odlišným hudebním vkusem, pak nelze čekat nic jiného než "paskvil", tedy poněkud eklektický výběr. :-)
Argument o žánrové omezenosti je naprosto lichý, stačí si poslechnout vybrané kapely. Uznávám že dvě post-hardcorové kapely jsou možná trochu příliš.

Datum: 26. 2. 2013
Jméno: kur
E-Mail: petula28@seznam.cz
Komentář: Zase podvod kazda soutez na ktery jsme soutezili ty samy lidi bud v porote nebo jako patroni akorat si hrajou na svem pisecku a prosazujou svoje znamy a jeste si za to dovolej vybirat penizea jsou naprosto bez vkusu a nebo zanrove omezeny jdete vite kam a necham to jeste provrrit jako podvod ze se nestydite

Datum: 7. 3. 2012
Jméno: k.eight.a
URL: http://www.last.fm/user/peliculiar
Komentář: Ahojte, konečná finálová šestice soutěžících je následující:

Morokweng: http://bandzone.cz/morokweng
ButterFly Kiss: http://bandzone.cz/butterflykiss
Mistake: http://bandzone.cz/mistake
Syndrom: http://bandzone.cz/syndrom
Loco Loco: http://bandzone.cz/locoloco
BLaCK HiLL: http://bandzone.cz/blackhill

Finále se odehraje v Dělnickém domě v Nymburce. Hostem večera bude kapela Airfare.

Aktuální informace najdete na BZ nebo FB ...
http://bandzone.cz/fan/rocknymburk
htt p://www.facebook.com/events/248018631941895/

Datum: 5. 3. 2012
Jméno: Erin
Komentář: Tím to ale nechci shazovat, pořadatelům těchto akcí patří obdiv a dík. Jenom výběr poroty je asi špatný. Další soutěže tím taky trpí, např. v jedné bylo 8 kapel v semifinále a z toho 7 jich hrálo HC a ta osmá v podstatě taky).

Datum: 4. 3. 2012
Jméno: Erin
Komentář: Mám někdy pocit, že všem porotám jde jen o to nepustit mezi tzv. špičku nic zajímavého, co může vnést na scénu nový vítr. Tři ze šesti vybraných kapel jsou nezajímavé, neoriginální a nerozeznatelné od stovek kapel ve zkušebnách po celé zemi a ta trojka lepších (ty jsou naopak velmi kvalitní) hraje tak specifickou hudbu, že asi nezískají větší popularitu, takže taky nikoho neohrožují.

Datum: 3. 3. 2012
Jméno: Kořen
Komentář: em_cello: Ahoj kolegyně :-) Ten problém by snadno spravilo žánrové omezení. Předem vyloučit přihlášky kapel, které hrají žánry, které nikdo z poroty neposlouchá. Tak by to bylo objektivnější a předem odepsané kapely by alespoň nedělali kanonenfutter. Ale to by nebylo možné vytvářet zdání jak velkolepá a široce zaměřená soutěž je.
Pro ostatní - ano, jsem členem kapely, která nebyla vybrána, protože nemáme žádnou invenci, hrajeme povrchní beztvarou hudbu na nízké instrumetální úrovni a místo toho, abychom se snažili zlepšit, tak raději pomlouvám soutěž, protože je to jedodušší.

Datum: 3. 3. 2012
Jméno: Kořen
Komentář: Kdyby někoho zajímalo již dnes, které kapely byl yvbrány, je to od včerejška zde http://nymbursky.denik.cz/zpravy_region/zname-fina listy-rock-nymburk-2012-znovu-dostala-kapela-black -hill-20120302.html

Datum: 2. 3. 2012
Jméno: em_cello
E-Mail: marsvo@seznam.cz
Komentář: ja nejak porad nevim, jestli je uplne dobry slozeni poroty a nasledne system hlasovani, protoze cokoliv, co je zajimavyho a zaujme hodne treba jen cast poroty, nema asi kvuli tomu nadeji na uspech (nevidim do toho, takhle si to predstavuju), a naopak se z myho pohledu na celnich prickach objevuje uz par let unifikovana nuda, ktera nepotesi ani neurazi nikoho a ktera me letos snad jeste vic nez jindy prastila do oci. 5 z 6 kapel crossover? jmenuje se soutez crossover nymburk?